slogan CZ

Čisté složení ze severu Evropy

Uniq Nordic Gold obsahuje pouze čistě přírodní ingredience té nejvyšší kvality. Všechny složky pochází ze severu Evropy, kde chladné počasí přispívá k pomalejšímu růstu rostlin. Ty jsou pak plné chuti a mají vysokou výživnou hodnotu. Většina bílkovin v Uniq Nordic Gold pochází z lehce stravitelného kuřecího masa a ze severomořských korýšů a ryb, které jsou cenným zdrojem důležitých Omega-3 nenasycených mastných kyselin.  Ty zásadně ovlivňují celkové zdraví psa. Viditelně na kvalitě srsti a neviditelně na stavu cévního systému a kloubů.

Kuřecí maso

Kuřecí maso v Uniq Nordic Gold není jen chutné a šťavnaté, ale také lehce stravitelné a výživné.

Korýši a ryby

Uniq Nordic Gold obsahuje spoustu rybího masa a také speciálního korýše Euphasia Superba podobného krevetám. Živí se výhradně mořskými řasami. Olej, který se z něj získává, je bohatým zdrojem Omega-3 nenasycených mastných kyselin EPA (kyselina eicosapentaeová)   a DHA (kyselina dokosahexaenová.), ale v jiné podobě než běžný olej získávaný z ryb či tresčích jater, kde se nachází v podobě triglyceridu. Olej z korýše má formu fosfolipidů, což znamená, že je stabilnější a navíc obsahuje přírodní astaxantin, který je označovaný za nejsilnější přírodní antioxidant s ochranným a protizánětlivým účinkem.

Za studena lisovaný olej z řepky olejné

Řepka olejná, kterou používáme k získávání kvalitního oleje, pochází z polí v Dánsku na kterých se nepoužívají žádná chemická hnojiva. Olej je za studena lisovaný, což znamená, že jeho teplota nikdy nepřekročila 40 stupňů celsia. To zaručuje, že v oleji zůstávají veškeré vitamíny a minerály

Jablka a zelenina

Jedno jablko obsahuje 30 vitamínů, minerálů, antioxidantů a vlákniny. Na každý kilogram Uniq Nordiq Gold spotřebujeme 5 jablek. To znamená, že váš pes sní jedno jablko denně. Uniq Nordiq Gold obsahuje také plno chutné a zdravé zeleniny jako jsou brambory a mrkev. Vše z chemicky nehnojených polí v Dánsku.

Novozélandské zelené mušle

Zelené mušle jsou jediná ingredience, která nepochází z Dánska, ale z vod okolo Nového Zélandu. Tyto mušle mají nejvyšší obsah přírodního glukosaminu, který je nezbytný pro zachování zdravých kloubů a kostí.